pellets plant automatic control system

AIAC to oprogramowanie, które automatycznie steruje wszystkimi procesami zachodzącymi we fabryce. Równolegle z zabezpieczeniami mechanicznymi chroni infrastrukturę i operatorów.

AIAC automatyka fabryk pelletów.

Automatyczne sterowanie fabryk pelletów

Nawrocki Automatyka - Sterowanie Fabryką; AIAC automatyka fabryk pelletów; automatyczne sterowanie fabryk pelletów

Komputerowe automatyczne sterowanie fabrykami zintegrowane z systemem ATEX oraz przeciwpożarowym to jedyna droga do zabezpieczenia operatorów, wyposażenia i infrastruktury.

Nie ma innego rozwiązania.

Nawrocki NPT; AIAC automatyka fabryk pelletów; automatyczne sterowanie fabryk pelletów

Praca bezpieczna i ciągła

Umysł człowieka reaguje w ułamku sekundy, ale diagnoza zdarzenia i podjęcie trafnej decyzji zajmie kolejnych kilka sekund, często pełnych emocji. Interakcja z komputerem sterującym to dodatkowy czas, po którym w większości przypadków jest za późno, by podtrzymać ciągłość produkcji.

Do zablokowania matrycy wystarczą 2, 3 sekundy przeciążenia silnika.

Oprogramowanie sterujące czuwa nad procesami - bez przerwy. Zawsze identycznie - niezawodnie. AIAC automatyka fabryk pelletów.

Dla porównania komputer z systemem IRSC analizuje dane z całej linii granulowania 200 razy na sekundę. Zaawansowany system podejmuje decyzje w ciągu 50ms. Całkowity czas potrzebny do wydania rozkazów urządzeniom i reakcji urządzeń na rozkazy to łącznie mniej niż 0,5 sek. W zdecydowanej większości przypadków, zapobiega zatrzymaniu produkcji, reagując w najbardziej odpowiedni sposób. 

Ponadto po zdarzeniu np. algorytm IRSC analizuje zebrane dane i podejmuje decyzję o korekcie ustawień, by uniknąć podobnej sytuacji podczas dalszej produkcji. Przekłada się to na zwiększenie wydajności rocznej o 2-5%.

Rozwijany przez NPT od 2002 roku oryginalny układ sterowania granulatorów AIAC (Automintel Automatic Control) wydatnie zwiększa efektywność pracy oraz wydajność granulatora i zespołu granulującego (linii granulowania), poprzez zaawansowane inteligentne oprogramowanie, które zarządza pracą granulatora lub linii produkcyjnej. 

Poszczególne programy kontrolne są odpowiedzialne za wszystkie zespoły granulatora i odpowiednio reagują w przypadku wystąpienia jakiegokolwiek odchylenia od standardowo zaprogramowanych wartości. Integracja AIAC z rozwiązaniami mechanicznymi redukuje koszty materiałów eksploatacyjnych, koszty przezbrojeń i koszty niestabilności chwilowego obciążenia.

Automatyczne sterowanie fabryk pelletów

Poznaj elementy naszego inteligentnego sterowania

8 głównych programów sterowania pozwala na wydajniejszą pracę linii produkcyjnej. Są one dostępne w naszym systemie AIAC. 

automatyczne sterowanie fabryk pelletów

Nie znamy się?

Więc się poznajmy i rozpocznijmy współpracę

Pogranulujmy razem

Zagęszczanie surowców sypkich to nasza specjalizacja. Od 1996 roku.
Więcej >>

Zbudujemy

Zaprojektujemy, dostarczymy sprzęt, wybudujemy

Projekt i Budowa

Kompletnie - projekt, maszyny, budowlanka - zajmiejmy się kompleksowo
Więcej >>

Nie wybuchnie

Zabezpieczamy operatorów, maszyny i budynki

Ocena Zagrożenia

Czy prawidłowe zabezpieczenie jest ważne? Wiemy, że najważniejsze
Więcej >>

Potrzebujesz więcej informacji?
Wyślij do nas wiadomość.
Odpowiemy szybciutko

GRA_Email
GRA_Email

Need more information in English?

For more information in English please visit our english website.

Click here: Go to English website